Вносите інформацію у відповідні поля згідно офіційних документів. Жодні дані не передаються третім особам. Щось не зрозуміло? Сміливо пропускайте – ми перевіримо та допоможемо 😉
Позовна заява про стягнення аліментів онлайн
Як це працює?
Так звісно. Законодавство України надає можливість здійснювати розгляд заяви, клопотання, позовної заяви без вашої участі. Однак про дану обставину слід обов'язковов вказати при зверненні у суд.
Так звісно, одна рекомендуємо добровільну виплату аліментів здійснювати (отримувати) з документальним підтвердженням такої сплати. Це можна зробити через відкриття рахунку на ім’я дружини або дитини, з можливістю другого батька знімати звідти гроші, а також пересилаючи аліменти поштою. Слід правильно вказувати суму платежу, його призначення. Також можливий варіант за умов якого передаючи суму слід брати розписку, що аліменти за конкретний місяць, у конкретній сумі були виплачені.
Поза тим можливий варіант згідно якого, можливо укласти договір ( обов'язково нотаріальнор посвідчений) про зобов’язання виплачувати аліменти в певній сумі, розміру та з обов'язковим зазначенням строків виплат. Перевагою даного способу є те, що в разі, якщо платник аліментів відмовляється їх сплачувати у добровільному порядку, то звертатися з позовною заявою до суду немає потреби, оскільки стягнення провадиться на підставі судового наказу, у безспірному порядку.
Готовий документ про стягнення аліментів на неповнолітню дитину (дітей) можливо зробити за посиланням вище заповнивши необхідні поля. Оскільки слід врахувати, що аліменти присуджуються лише з моменту подачі позовної заяви у суд.