Вносите інформацію у відповідні поля згідно офіційних документів. Жодні з даних не передаються третім особам. Щось не зрозуміло? Сміливо пропускайте – ми перевіримо та допоможемо 😉
Позовна заява про стягнення аліментів на повнолітню дитину, яка продовжує навчання
Як це працює?
- Оригінал вашого свідоцтва про шлюб;
- ваша копія паспорта або ID-картки;
- ваша копія ідентифікаційного номера;
- за обставин, що є спільні діти від шлюбу - копія свідоцтва про народження дітей;
- при наявності копія паспорта та копія ідентифікаційного номеру відповідача, однак вказані документи рекомендовані, а не обов'язкові.
Звичайно ні. Законодавство України передбачає можливість скерувати клопотання про розгляд справи без вашої участі. Тобто розгляд відбудеться без вашої участі та рішення суду про розірвання шлюбу буде скероване на вашу електронну пошту або за вашим місцем реєстрації.
Жодним чином не вплине на результат розірвання шлюбу, оскільки в даному випадку вирішується питання виключно щодо розлучення.
Звісно ні. Оскільки звертаючись у суд із заявою про розлучення суд вирішує виключно питання, щодо розлучення. Що стосується виховання дітей то за обставин відсутності спору, виховання та спільний час проведення дітей з батьками залишається таким як і на момент перебування подружжя у шлюбі.
Так звісно. В незалежності перебування на території України чи за її межами особа, яка перебуває у шлюбі може звернутись із заявою про розлучення.
Звісно ваша присутність у суді не є обов'язковою. Розлучення без вашої участі безперечно можливо за обставин, що ваші інтереси у суді представлятиме адвокат. Закондавство України передбачає можливість залучення адвоката у справах про розлучення як на стороні позивача так і відповідача.
Після ухвалення судом рішення, тобто прийняття рішення про розлучення на вашу користь буде повернута сума сплаченого при подачі вами судового збору.
Беззаперечно так. Для розірвання шлюбу додстатньо бажання одного із подружжя.
Однозначно так. Звертаючись у суд із позовною заявою про розлучення ви додатково вказуєте у позовній заяві про ваше бажання змінити прізвище на дошлюбне, про що власне суд зазначає ухвалюючи рішення.